Beşinci yeni yıl sayımızla yine sizlerle olmanın mutluluğu içinde 2022'yi karşılıyoruz. Ocak (Kış Özel) Sayımız da her zaman olduğu gibi renkli konukları, eğlenceli sohbetler, öğretici makalelerle dopdolu..
Bu sayı kapak konuğumuz herkesin özellikle de "Çukur" izleyicilerinin çok yakından tanıdığı sevgili İrem Altuğ nam-ı diğer Çukur'un Ayşesi... Çok başarılı bir oyuncu olmasının yanı sıra o tam bir hayvan dostu. Aynı zamanda "Bir Pati Çetesi" derneğinin de kurucusu. Ayrıca bu sayımızda Tiyatro ve seslendirmenin iki duayen sanatçısı Nur Gürkan ve Deniz Salman da bizlerle.. Türkiye'nin yetiştirdiği çok önemli bir illüstratör Berk Öztürk ve dönemin önemli yapımcılarından çok başarılı bir genç kadın; İpek Avcı ile de sizler için çok keyifli söyleşiler yaptık.

Başta Prof. Dr. H. Tamer Dodurka ve Prof. Dr. Alev Akdoğan Kaymaz olmak üzere, konusunun duayenlerinin makaleleri ile de her sayımızda olduğu gibi yine bilgileniyoruz. Yanı sıra editoryal içeriklerimizle de ne olup bittiğine bakıyoruz.

Herkese keyifli okumalar. 2022'nin hepimize sağlık, mutluluk, başarı ve en önemlisi de yaşam hakkına çok daha saygılı olacağımız bir yıl olmasını içtenlikle diliyorum. Buna gerçekten ihtiyacımız var.

Dosttan dosta sevgiyle.

Paylaş