Teslimat nasıl gerçekleştiriliyor. Teslimat için ayrıca para ödememiz gerekiyor mu?

Teslimat belirttiğiniz teslimat adresine kargo veya posta yoluyla yapılmaktadır. Tüm siparişlerinizde kargo ücreti firmamıza aittir.

İade Garantisi

4P1K Dergi'den edindiğiniz tüm dergilerin iade garantisi vardır: Postada oluşabilecek yıpranmaya veya baskıdan dolayı arızalı sayılan (sayfa eksikliği, baskı hataları vb.) dergiler için, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da yer alan tüm haklara sahip bulunduğunuzu hatırlatırız. Dergilerde burada tanımlanan türden bir üretim hatası ile karşılaştığınızda 15 gün içerisinde 4P1K Dergi'ye başvurmanız yeterlidir. İade nedenini belirterek arızalı dergiyi bize göndermeniz halinde (gönderim ücretiniz tarafımızca ödenecektir) yeni derginiz en seri şekilde adresinize gönderilecek ve gidiş dönüş kargo ücretleri 4P1K Dergi tarafından karşılanacaktır.

Alışverişle ilgili genel konular

18 yaşından küçük kişiler 4p1k.com.tr sitesi üzerinden abonelik satın alamaz.

4P1K Dergi'den Kredi Kartı, (Visa, MasterCard) banka havalesi, EFT ile alışveriş yapılabilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.

Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@cnmmedya.com ’a e-posta gönderebilirsiniz. Kargo firması, tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden; Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak info@cnmmedya.com 'a bir e-posta aracılığıyla iletilmelidir. 4P1K Dergi, ürünü yeniden tedarik edip, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

4P1K Dergi'den alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

Türkiye'nin Tek Ulusal Hayvansever Yaşam Tarzı Dergisi!

Paylaş