Evcil hayvan bakımına dair Türkiye’nin en geniş kapsamlı iletişim platformu olmayı hedefleyen www.evcilhayvanbakicisi.com

21 Mart 2018 başında hayata geçti...

evcilhayvanbakicisi.com, evcil hayvan sahipleri ile günümüzün en popüler mesleklerinden biri olmaya aday evcil hayvan bakıcıları, ayrıca evcil hayvan bakımında önemli bir yer tutan veterinerler, petshoplar ve pansiyonlar gibi hizmet sağlayıcıları ortak bir platformda buluşturmayı hedefliyor.

Günümüzün yoğun yaşam temposu içinde, hayatlarımızı paylaştığımız can dostlarımızın ihtiyaçlarının en iyi ve en kolay şekilde karşılanmasına aracı olmak üzere hayata geçirilen evcilhayvanbakicisi.com, profesyonel ve kaliteli bir platform sağlamak için üyelik sistemi ile işliyor.

Sitede evcil hayvan sahipleri, evcil hayvan bakıcıları ve veteriner-petshop-pansiyon gibi diğer hizmet sağlayıcılar için ayrı ayrı üyelik sistemleri mevcut.

Evcil hayvan sahipleri, siteye ücretsiz olarak üye olduktan sonra, ihtiyaç duyduklarında kendilerine en yakın, en uygun kayıtlı evcil hayvan bakıcılarını, veteriner, petshop ve pansiyon gibi hizmet sağlayıcıları bulabiliyor. Hizmet aldıklarını puanlayabiliyor. Blog’da hem arzu ederlerse kendi yazılarını paylaşabiliyor hem de uzmanların görüşlerine ve evcil hayvan bakımına dair çeşitli yazılara ulaşabiliyor. Ayrıca forum sayfasından da diğer hayvan sahipleri ile iletişime geçerek kendi deneyimlerini, evlat edindirme-tedavi gibi sokak hayvanlarına yönelik konuları da paylaşabiliyor ve diğer hizmet sağlayıcıların kampanyalarına-duyurularına ayrıcalıklı olarak erişebiliyor olacaklar.

Evcil hayvan bakıcıları, senelik sembolik bir ücret karşılığında üye olarak, kendilerini, deneyimlerini, çalışma şartlarını ve sistemlerini profesyonelce şekilde anlatabilecekleri bir profil sayfasına sahip oluyor. Böylece evcil hayvan sahipleri ile iletişime geçmeleri kolaylaşıyor. Çalıştıkları evcil hayvan sahipleri tarafından yüksek puan aldıkça ön plana çıkabiliyorlar. Haftanın yıldız bakıcısı olarak hem sitede hem de siteye ait sosyal medya hesaplarında tanıtımları yapılabiliyor.

Veterinerler, petshoplar, pansiyonlar da ücretsiz olarak kendileri için oluşturulmuş özel profil sayfalarını üye girişi yaparak gerçekleştirebiliyor. Senelik sembolik bir ücret karşılığında da isterlerse kendilerini ve sundukları hizmetleri ön plana çıkartabiliyorlar. Kısa bir süre sonra açılacak olan forum sayfasında da özel duyurularını ve kampanyalarını yapabiliyor olacaklar.

Sitede ayrıca hayvan severlerin ihtiyaç halinde kolay erişim sağlaması adına hayvan hakları ile ilgili çalışan dernek ve vakıflar ile, barınaklar ve benzeri kuruluşların da iletişim bilgileri yer alıyor.

evcilhayvanbakicisi.com’a senelik üyelik ücreti ödeyerek üye olan bakıcılar ve hizmet sağlayıcılardan alınacak olan her bir üyelik bedelinin %20’si de zor durumdaki sokak kedilerine daha kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sağlamak üzere kurulması planlanan Kedi Evi projesi için ayrılıyor. Biriken tutar ve projeye dair daha detaylı bilgi sitede yakın zamanda paylaşılıyor olacak.

Özetle, evcilhayvanbakicisi.com Türkiye genelinde evcil hayvan sahiplerinin, hizmet sağlayanlarının ve dostlarının bir araya gelerek, hem kendi ihtiyaçlarına hem de ülkemizdeki hayvan hakları ile sokak hayvanları hakkındaki sorunları paylaşıp, çözüm üretebileceği, can dostlarımızın yaşamlarının ne kadar değerli olduğu konusunda farkındalığı arttırabileceği, sevgi dolu bir platform yaratmayı hedefliyor.

Hakkımızda

Sitemiz, fikir yaratıcısından web tasarımcısına, finans danışmanından altyapı geliştiricisine kadar hayatını uzun yıllardır evcil hayvanlarla paylaşan, hem can dostlarımızın hem de sahiplerinin ihtiyaçlarının farkında olan, işine yüreğini koyan bir ekip tarafından sizlere ulaştırılıyor.

Bizler yaşamımızı paylaştığımız doğayı ve hayvanları seviyor, onların da yaşam hakkına saygı duyuyoruz. Özellikle yuvamızı, sokağımızı paylaştığımız evcil hayvan dostlarımızın da bizler gibi her şeyin en iyisine layık olduğuna inanıyoruz. Çünkü hayat can dostlarımızla paylaştığımızda daha güzel...

Amacımız

Evcil hayvan sahibi olmanın güzelliklerinin yanı sıra zorluklarının ve özel ihtiyaçlarının da farkındayız. Hele ki yoğun ve stresli büyük şehir hayatı içinde, tıpkı çocuklarımızın bakımında ihtiyaç duyduğumuz destek gibi, çoğu zaman can dostlarımızın bakımı için de sevgi dolu ve güvenilir bir desteğe nasıl da ihtiyacımız olduğunu çok iyi biliyoruz.

İşte tam da bu sebepten dolayı evcilhayvanbakicisi.com’u hayata geçirdik. Ve istedik ki;

Evcil hayvan bakıcılarının kendilerini profesyonel olarak tanıtabileceği, evcil hayvan sahipleri ile hızlı ve kolay bir şekilde iletişime geçebileceği,
Evcil hayvan sahiplerinin, can dostlarımızın bakımına yönelik diğer hizmet sağlayanları (veteriner, petshop,  pansiyon) kolayca bulabileceği,
Türkiye genelinde evcil hayvan sahiplerinin ve dostlarının bir araya gelerek, ülkemizdeki hayvan hakları ile sokak hayvanları konularındaki sorunları paylaşıp, çözüm üretebileceği,
En önemlisi de bu muhteşem sevgiyi hep beraber yayabileceğimiz

bir platform oluşturalım...

İletişim:

Feray Altan
E-posta: feray@evcilhayvanbakicisi.com
Instagram: https://www.instagram.com/petsitterturkey/
Facebook: https://www.facebook.com/petsitterturkey/
Twitter: https://twitter.com/PetsitterTurkey
Pinterest: https://tr.pinterest.com/evcilhayvanbakicisi/

Türkiye'nin Tek Ulusal Hayvansever Yaşam Tarzı Dergisi!

Paylaş